Workshop handstandu je praktický seminář primárně určen pro dospělé. Jedná se o techniku stoje na rukou, kterému předchází celá řada předcvičení, což znamená různá cvičení na fyzičku (aby tělo bylo připraveno na stoj na rukou ) a také několik cvičení na techniku. Nedílnou součástí jsou také cviky na flexibilitu. Následně přichází na řadu stojkování u stěny, ale i v prostoru, samozřejmě vše s pomocí lektora. Během celého workshopu vysvětluje každý postup přípravy na stojku.

Stojka jako taková je skvělá nejen pro zapojení svalů celého těla a pro cítění rovnováhy nebo-li balancu, ale i pro vnímání těla jako takového.

Lektor: Michal Mudrák
Účinkoval například ve:
- francouzské novocirkusové company Cirque Bouffon
- Krystallpalast Varieté v Lipsku
- Pegasus Varieté Bensheim
- Varietéspektakel Köthe
- varieté China Rouge v Číně
- Festival Feux de la Rampe ve Francii atd.

Od roku 2008 účinkuje jako ekvilibrista ve varieté, cirkusech, nových cirkusech a festivalech v Evropě a Číně. Spolu s tančící houslistkou Daniellou tvoří duo Hand to Violin.

Studoval handstand u pedagogů Františka Navrátila v Česku, Nataliye Nebrat v Berlíně a Ernesta Palchikova v Kyjevě – jednoho z nejuznávanější světových handbalancerů.

V roce 2012/2013 působil jako učitel akrobacie na hudebně-dramatickém oddělení Janáčkovy konzervatoře v Ostravě. Vede také workshopy pro veřejnost.

Délka semináře je 120 minut. Dalších 30 minut je vyhrazených pro případné individuální dotazy.

Seminář je určen maximálně pro 15 osob.

  

Kontakt

BudeCirkus
facebook.com/budecirkus

777 225 865

co se děje...

V této rubrice nejsou žádné články.

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Přijďte se zavěsit a zasmát se:)

Vytvořeno službou Webnode