1. TURNUS

12. – 16. 7. 2021

pro děti ve věku 4 – 9  let

2. TURNUS

19. – 23. 7. 2021

pro děti ve věku od 6 let

3. TURNUS

16. – 20. 8. 2021

pro děti ve věku od 6 let

Nejprve je potřeba provést registraci do systému webooker a poté v sekci kurzy či přihlášení a zápis vyberte kurz či kurzy a přihlaste se. Pod svou registraci můžete přihlásit i více studentů. Na jiné akce přípdaně roky už nebude muset provádět registraci znovu, jen se přihásíte do systémů a můžete vybírat další kurzy nebo workshopy atd.

 po přihlášení vyčkejte na email s pokyny k platbě pokud je již Vámi vybraný turnus plný, neváhejte nás kontaktovat na ptejse@budecirkus.com – je možné, že se nějaké místo uvolní, budeme rádi, když o Vás budeme vědět 

přes systém webooker probíhá přihlašovaní na veškeré akce BudeCirkus – pravidelné kurzy pro děti i dospělé a jednorázové akce

prohlášení o bezinfekčnosti:

prohlášení o bezinfekčnosti společně se souhlasem se zpracováním osobních údajů a také se souhlasem s pořizováním fotek a videí (abychom mohli vložit pár fotek na facebook nebo případně použít pro naše potřeby na plakátek….)

!!!NUTNÉ dodat v pondělí ráno na srazu nebo při předání dětí na místě s podpisem rodiče a s datem pro 1. turnus ne starším než 12. 7., pro 2. turnus 19. 7. a pro 3.turnus 16. 8.

BEZ prohlášení nemůžeme vzít dítě do programu!!!